Urban Fest

Urban Fest
Odwołane
21
/ Sie
Poniedziałek
2017

Odwołane

Urban Fest

Miasto
Bydgoszcz
Lokal
Polana Róznopole
Status
Wydarzenie Odwołane

Rodzaj biletu Cena Ilość Koszyk

WYDERZENIE ODWOŁANE

!! UWAGA !!
Drodzy Festiwalowicze,
Jak pewnie się domyślacie, przygotowanie tegorocznej edycji było dla nas wielkim wyzwaniem i poświęciliśmy temu dziesiątki spędzonych nad notatkami i projektami godzin. Nadszedł czas, w którym musimy podzielić się z Wami informacją, która boli nas nie mniej jak Was.
Z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Urban Fest Bydgoszcz. Informacja ta oznacza jednocześnie zamknięcie festiwalu, który mając jeszcze wiele do zaoferowania i wiele w planach, nie znalazł miejsca w sercach bydgoszczan i nie tylko. Sprzedaż biletów została zablokowana, a jeśli dokonałeś/aś już zakupu biletów, poniżej znajdziesz instrukcję, jak dokonać zwrotu biletu i odzyskać pieniądze.
JAK DOKONAĆ ZWROTU BILETU:
Ponieważ za dystrybucję biletów na Urban Fest Bydgoszcz 2017 był odpowiedzialny portal Bilets.pl, wszelkich zwrotów dokonuje dystrybutor.
Aby zwrócić bilet, należy:
1. Skontaktować się z dystrybutorem Bilets.pl na adres bok@bilets.pl, aby otrzymać formularz zwrotu.
2. Następnie należy pobrać i wypełnić formularz, a także wydrukować otrzymane wcześniej bilety.
3. Wypełniony formularz i wydrukowane bilety przesłać listownie na wskazany przez dystrybutora adres pocztowy.
W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół będzie służyć Wam jeszcze przez najbliższy czas pomocą. Wszelkie pytania do nas prosimy kierować na adres kontakt@urbanfest.pl .
Ostatnie dwa lata były dla nas ciekawym doświadczeniem i jednocześnie sporą dawką zabawy. Chcielibyśmy przede wszystkim podziękować blisko 100 osobom, które pracowały przy realizacji i przygotowaniu obu edycji, a także wszystkim tym, którzy wspierali nas i byli z nami przez ostatnie 2 lata.
Dziękujemy i do zobaczenia na innych imprezach!

Regulamin Wydarzenia: TUTAJ

UA-71050694-1