Paulina Przybysz I 15.12 I Mewa Towarzyska (Sopot)

15
/ Gru
Piątek
2017

Paulina Przybysz I 15.12 I Mewa Towarzyska (Sopot)

Miasto
Sopot, Polska
Lokal
Mewa Towarzyska Sopot
Czas
08:00 pm
Status
Bilety w sprzedaży

Rodzaj Biletu Cena Ilość Kup bilet

Paulina Przybysz z nową płytą w Trójmieście!

Zapraszamy 15 grudnia do klubu Mewa Towarzyska na koncert Pauliny Przybysz, która promować będzie swoją najnowszą płytę, pierwszą wydaną pod własnym nazwiskiem.

Prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i SuperJedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee. Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”.
Wydawnictwo zaplanowane na jesień 2017 pod szyldem Kayaxu jest promowane singlem „Dzielne Kobiety” oraz „Pirx”. Można śmiało powiedzieć, że Paulina szykuje płytę z wyjątkową muzyką i mocny przekazem.
„Dzielne Kobiety”: https://www.youtube.com/watch?v=Ajqfrf0x_1A
„Pirx”: https://www.youtube.com/watch?v=dcEJ8AAjLoc

12.15.17 godz.20:00 klub muzyczny Mewa Towarzyska, ul. Pułaskiego 15/2, Sopot
bilety: 40 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu

Rodzaj Biletu Cena Ilość Kup bilet

UA-71050694-1